Понеделник 26, Август 2019г.

Преподавател

Предмет

Ден

Час

Стаи

1

Деян Янков Янев

БЕЛ

петък

7ч.

101

2

Светлана Делчева Костадинова

БЕЛ

четвъртък

 

8ч.

 

303

3

Гергана Николова Гочева

АЕ

четвъртък

8ч.

209

4

Димитрина Бойкова Георгиева

И/ИТ

понеделник

 

9ч.

 

211

5

Тодор Димитров Петров

БЕЛ

понеделник

 

8ч.

библиоте-ка

6

Мария Великова Мерфанова-Стоилова

БЕЛ

сряда

 

8ч.

 

103

7

Катя Делчева Вълчанова

БЕЛ

вторник

8ч.

403

8

Галина Тодорова Читкушева

БЕЛ

сряда

8ч.

108

9

Тодорка Георгиева Милева

БЕЛ

сряда

8ч.

202

10

Диана Георгиева Атанасова-Бонева

БЕЛ

петък

 

8ч.

 

407

11

Стефка Георгиева Цонкова

НЕ

понеделник

9ч.

211

12

Катенка Димитрова Ласкина

НЕ

понеделник

9ч.

209

13

Дияна Димитрова Андонова - Делчева

НЕ

петък

 

8ч.

 

401

14

Галина Георгиева Камбурова/ Румяна Русева Кюлинг

НЕ

сряда

 

 

8ч.

 

 

402

15

Дафинка Павлова Павлова

НЕ

вторник

9ч.

101

16

Ива Александрова Иванова

НЕ

понеделник

9ч.

301

17

Наталия Любенова Атанасова

НЕ

сряда

 

8ч.

 

302

18

Димитър Георгиев Енчев

АЕ

петък

7ч.

303

19

Маргарита Въкова Добрева

АЕ

вторник

9ч.

210

20

Красимира Недялкова Педева

АЕ

 

петък

 

7ч.

 

106

21

Невена Иванова Дукова

АЕ

четвъртък

8ч.

408

22

Вера Георгиева Георгиева

АЕ

сряда

8ч.

203

23

Тихомир Гочев Праков

АЕ

сряда

8ч.

201

24

Диана Петрова Деспова

АЕ

петък

7ч.

406

25

Милена Бялкова Костадинова

АЕ

петък

7ч.

405

26

Николина ВълчеваТукова

АЕ

сряда

8ч.

104

27

Елена  Христова Минкова

АЕ

четвъртък

8ч.

210

28

Веселина Иванова Янкова

ИсЕ

петък

7ч.

испански център

29

Галина Атанасова Станкова

ИсЕ

понеделник

9ч.

испански център

30

Тамара Падрон Кинтеро

ИсЕ

понеделник

9ч.

308

31

Мариа Тереса Мартинес Родриго

ИсЕ

вторник

9ч.

испански център

32

Петя Милчева Точева

ФЕ

петък

8ч.

френски ц-р

33

Мария Йорданова Атанасова

РЕ

сряда

8ч.

305

34

Антоанета Тодорова Вълканова

Математика

вторник

9ч.

101

35

Янка Димитрова Кирева

Математика

понеделник

8ч.

206

36

Диана Христова Христова

Математика

петък

7ч.

407

37

Димитрийка Константинова Хъркова-Захариева

Математика

 

четвъртък

 

8ч.

 

309

38

Невена Русева Душкова

Математика

вторник

8ч.

305

39

Славея Димитрова Кьосева

И/ИТ

четвъртък

8ч.

211

40

Диана Атанасова Иванова

И/ИТ

сряда

8ч.

207

41

Росица Миткова Митева

История

четвъртък

8ч.

208

42

Маргарита Иванова Иванова

История

понеделник

9ч.

200

43

Антоанета Янева Христозова

История

сряда

8ч.

200

44

Дарина Стайкова Влайкова

География

понеделник

9ч.

209

45

Ганка Иванова Петрова

География

четвъртък

8ч.

207

46

Георги Петров Запрянов

Философски цикъл

 

четвъртък

 

8ч.

библио- тека

47

Иван Матеев Иванов

Философски цикъл

 

сряда

 

8ч.

 

102

48

Магдалена Стоева Чучева

Биология

четвъртък

8ч.

208

49

Даниела Красимирова Димитрова

Биология

сряда

8ч.

306

50

Румяна Петева Маринова

Физика

вторник

9ч.

308

51

Йорданка Стойчева Бойчева

Физика

вторник

9ч.

309

52

Дарина Стоева Гечкова

Химия

сряда

8ч.

304

53

Таня Грозданова Бояджиева

Химия

четвъртък

8ч.

209

54

Диана Димитрова Костадинова

Химия и

Биология

четвъртък

8ч.

409

55

Хрипси Артин Митова

Изобразително изк.

понеделник

9ч.

205

56

Валентина Василева Иванова

ФВС

петък

8ч.

физк. салон

57

Мария Георгиева Димитрова

ФВС

петък

8ч.

физк. салон

58

Станислав Василев Янков

ФВС

петък

8ч.

физк. салон

59

Миглена Иванова Трандева

ФВС

петък

8ч.

физк. салон

60

Eлена Цветкова Шопова

Музика

четвъртък

8ч.

каб.по музика

Сподели: