Понеделник 17, Декември 2018г.
Текущи новини
Публикувана на: 26.09.2018г.

График за провеждане на консултации по предмети през първия учебен срок на учебната 2018/2019 г.

Г Р А Ф И К

 

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КОНСУЛТАЦИИ ПО ПРЕДМЕТИ  В ЕГ „ПРОФ.Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ” , ГРАД ХАСКОВО

през І учебен срок на учебната 2018/2019 г.

 

Преподавател

Предмет

Ден

Час

Стаи

1

Деян Янков Янев

БЕЛ

четвъртък

8ч.

308

2

Светлана Делчева Костадинова

БЕЛ

вторник

8ч.

303

3

Гергана Николова Гочева

АЕ

четвъртък

8ч.

англи-йски център

4

Димитрина Бойкова Георгиева

И/ИТ

сряда

8ч.

211

5

Тодор Димитров Петров

БЕЛ

понеделник

8ч.

хранилище БЕЛ

6

Мария Великова Мерфанова-Стоилова

БЕЛ

сряда

8ч.

103

7

Катя Делчева Вълчанова

БЕЛ

петък

7ч.

403

8

Галина Тодорова Читкушева

БЕЛ

петък

7ч.

108

9

Тодорка Георгиева Милева

БЕЛ

сряда

8ч.

202

10

Диана Георгиева Атанасова-Бонева

БЕЛ

петък

8ч.

407

11

Стефка Георгиева Цонкова

НЕ

понеделник

9ч.

311

12

Катенка Димитрова Ласкина

НЕ

понеделник

9ч.

209

13

Дияна Димитрова Андонова - Делчева

НЕ

четвъртък

7ч.

401

14

Галина Георгиева Камбурова/ Румяна Русева Кюлинг

НЕ

четвъртък

8ч.

402

15

Дафинка Павлова Павлова

НЕ

вторник

9ч.

201

16

Ива Александрова Иванова

НЕ

понеделник

9ч.

301

17

Наталия Любенова Атанасова

НЕ

сряда

8ч.

302

18

Димитър Георгиев Енчев

АЕ

петък

7ч.

303

19

Маргарита Въкова Добрева

АЕ

вторник

8ч.

403

20

Красимира Недялкова Педева

АЕ

петък

7ч.

106

21

Невена Иванова Дукова

АЕ

четвъртък

8ч.

408

22

Вера Георгиева Георгиева

АЕ

сряда

8ч.

203

23

Тихомир Гочев Праков

АЕ

петък

8ч.

309

24

Диана Петрова Деспова

АЕ

петък

7ч.

406

25

Милена Бялкова Костадинова

АЕ

петък

7ч.

405

26

Николина ВълчеваТукова

АЕ

сряда

8ч.

104

27

Елена  Христова Минкова

АЕ

вторник

9ч.

англи-йски център

28

Веселина Иванова Янкова

ИсЕ

петък

7ч.

испан-ски център

29

Галина Атанасова Станкова

ИсЕ

понеделник

9ч.

испан-ски център

30

Тамара Падрон Кинтеро

ИсЕ

четвъртък

8ч.

испан-ски център

31

Мариа Тереса Мартинес Родриго

ИсЕ

вторник

9ч.

испан-ски център

32

Петя Милчева Точева

ФЕ

сряда

8ч.

404

33

Мария Йорданова Атанасова

РЕ

сряда

8ч.

305

34

Антоанета Тодорова Вълканова

Математика

сряда

8ч.

107

35

Янка Димитрова Кирева

Математика

петък

7ч.

206

36

Диана Христова Христова

Математика

вторник

8ч.

409

37

Димитрийка Константинова Хъркова-Захариева

Математика

сряда

8ч.

309

38

Невена Русева Душкова

Математика

петък

7ч.

305

39

Славея Димитрова Кьосева

И/ИТ

вторник

8ч.

211

40

Диана Атанасова Иванова

И/ИТ

сряда

8ч.

411

41

Росица Миткова Митева

История

четвъртък

8ч.

208

42

Маргарита Иванова Иванова

История

понеделник

8ч.

библио- тека

43

Антоанета Янева Христозова

История

четвъртък

8ч.

200

44

Дарина Стайкова Влайкова

География

вторник

9ч.

208

45

Ганка Иванова Петрова

География

вторник

9ч.

207

46

Георги Петров Запрянов

Философски цикъл

четвъртък

8ч.

библио- тека

47

Иван Матеев Иванов

Философски цикъл

сряда

8ч.

102

48

Магдалена Стоева Чучева

Биология

сряда

8ч.

208

49

Даниела Красимирова Димитрова

Биология

сряда

8ч.

306

50

Румяна Петева Маринова

Физика

вторник

9ч.

308

51

Йорданка Стойчева Бойчева

Физика

четвъртък

8ч.

300

52

Дарина Стоева Гечкова

Химия

четвъртък

8ч.

304

53

Таня Грозданова Бояджиева

Химия

четвъртък

8ч.

408

54

Диана Димитрова Костадинова

Химия и

Биология

четвъртък

8ч.

409

55

Хрипси Артин Митова

Изобразително изк.

сряда

8ч.

205

56

Валентина Василева Иванова

ФВС

петък

8ч.

физк. салон

57

Мария Георгиева Димитрова

ФВС

сряда

8ч.

физк. салон

58

Станислав Василев Янков

ФВС

петък

8ч.

физк. салон

59

Миглена Иванова Трандева

ФВС

петък

9ч.

физк. салон

60

Eлена Цветкова Шопова

Музика

четвъртък

8ч.

каб.по музика

 

Сподели: